Kamisest

Kamis logo

Bränd  KAMIS on kõige tuntum kaubamärk Poola maitseainete ja sinepite turul ning seostub kõrge kvaliteedi ja ainulaadsete maitsetega. Ettevõte Kamis SA asutati 1991. aastal Poolas. Praeguseks on Kamise tooted võitnud tarbijate usalduse nii Poolas, Venemaal, Ukrainas, Rumeenias ja mujal Ida-Euroopas. Ettevõtet võib lugeda innovatiivseks vürtside ja maitseainete loojaks, kes lõhub stereotüüpe kulinaarias ja toiduvalmistamises.

2011. aasta septembris ostis ettevõtte USA-s paiknev McCormick & Company Inc, keda võib lugeda ülemaailmseks liidriks maitseainete turul. Tehingu tulemusena nimetati 2012.a juulis Kamis SA ümber McCormick Poland SA-ks, mis on McCormick & Company Incorporated tütarettevõte ja mis jätkab Kamise kaubamärki kandvate toodete edasiarendamist.

McCormick Poola SA omab Stefanówas piirkonna moodsaimat tootmisettevõtet, kus on ka oma kvaliteedikontrolli labor ja teadus- ja arendustegevuse osakond. Tarbijad võivad seega kindlad olla Kamise toodete kvaliteedis ja toodete ainulaadses maitses, sest kvaliteet on McCormick´u DNAsse sisse ehitatud! Juurutatud süsteemid, protsessid ja ettevõtte poolt läbiviidavad uuringud on ühed kõige rangemad tööstuses. See tähendab, et kõik Kamise valmistooted ja neile lisatud komponendid on hoolikalt testitud ja kontrollitud. Kamis´e kaubamärki kandvate toodete valikus on üle 200 nimetuse.

Loe McCormick Poola SA kohta rohkem siit.

McCormick Poland SA
Stefanowo, ul. Raspberry 18/20
05-552 Wolka Kosowska

McCormick & Company, Inc

Mccormick logo

Firma sai alguse 1889. aastal Ameerika Ühendriikides Baltimore´s ja on praeguseks üks maailma juhtivaid ettevõtteid maitseainete tööstuses, mis tegeleb vürtside, maitsetaimede ja maitseainete tootmise, turustamise ja edasimüügiga. McCormick´us töötab üle 10 000 töötaja ning ettevõtte peakontor asub praegu USAs Marylandis Sparksis.

McCormick & Company, Inc sloganiteks on:

SAVING your WORLD from BORING FOOD!  Päästame su maailma igava toidu käest!

McCormick Brings Passion to Flavour! McCormick annab kirele maitse!

Loe McCormick & Company, Inc. kohta rohkem siit.